Aktualności

Oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Liczba stanowisk: 1 na każde województwo Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie woj. pomorskie woj. zachodniopomorskie woj. podlaskie woj. warmińsko-mazurskie Firma powstała w 2007 roku. Od tego czasu znacząco się [...]

Przekładnie pasowe - zastosowanie w wielu projektach, spore możliwości aplikacyjne

Przekładnie pasowe - zastosowanie w wielu projektach, spore możliwości aplikacyjne

Przekładnie pasowe są bardzo częstą formą przenoszenia napędu w maszynach i urządzeniach.

Można je przykładowo rozróżnić ze względu na typ zastosowanego pasa: pas płaski, klinowy, zębaty.

Sprężyny gazowe z podwójnym skokiem

Sprężyny gazowe z podwójnym skokiem

Ciekawym i nietypowym rozwiązaniem w grupie produktowej sprężyn gazowych są siłowniki z podwójnym skokiem. Niewielu producentów oferuje rozwiązania, które umożliwiają komfortowe podnoszenie za pomocą sprężyn gazowych nawet dużych i ciężkich klapach.

Oferowane przez nas „doble stroke gas springs", które dostępne są w wersji z stali czarnej jak również nierdzewnej w wariantach INOX 316 i 304, świetnie sprawdzają się w branżach gdzie wymagane jest wsparcie podnoszenia, zamykania i opuszczania dużych drzwi, klap i osłon.

Inżynier aplikacyjny

Inżynier aplikacyjny

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier aplikacyjny LICZBA STANOWISK: 4 Miejsce pracy: siedziba firmy - BABICE (gm. Nędza), ul. Wyrobiskowa 4 Firma powstała w 2007 roku. Od tego czasu znacząco się rozwinęliśmy, przede wszystkim [...]

Przekładnie łańcuchowe - możliwość zastosowania w wielu projektach, wiele opcji aplikacji

Przekładnie łańcuchowe - możliwość zastosowania w wielu projektach, wiele opcji aplikacji

Przekładnie łańcuchowe są najbardziej rozpowszechnioną formą przenoszenia napędu w maszynach i urządzeniach. Znajdziemy je głównie tam, gdzie konieczne jest przenoszenie dużych obciążeń. Oferta łańcuchów rolkowych i kół łańcuchowych jest bardzo zróżnicowana.

Specjalista ds. techniki napędowej i sterowania

Product manager/Specjalista ds. techniki napędowej i automatyki

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Product manager/Specjalista ds. techniki napędowej i automatyki LICZBA STANOWISK: 2 Miejsce pracy: siedziba firmy - BABICE (gm. Nędza), ul. Wyrobiskowa 4 Firma powstała w 2007 roku. Od tego czasu znacząco się rozwinęliśmy, przede wszystkim [...]

Promocja na towar z magazynu

Kilka tysięcy poduktów w wyprzedaży!

Zapoznaj się z naszą aktualną promocją na wybrane produkty z naszej oferty. Towar z magazynu. Do wyczerpania zapasów.

Sterowniki BLDC i DC micontrol

Sterowniki BLDC i DC micontrol

Silniki prądu stałego znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, jednak dobór odpowiedniego silnika to tylko połowa sukcesu. Istotnym elementem jest również jego sterownik. Silniki serwo, lub BLDC nie są tak proste w sterowaniu jak silniki szczotkowe, nie wystarczy podpiąć ich do prądu, do działania potrzebują sterownika. Oferują za to dużo większą funkcjonalność oraz dokładność niż w przypadku konwencjonalnych silników DC.

Wspieramy polską naukę

Wspieramy polską naukę

Pivexin Technology od lat współpracuje z wyższymi uczelniami technicznymi, szczególnie zaś blisko z PWSZ w Raciborzu. Wszystkie dotychczasowe działania znalazły swoje udokumentowanie w podpisanej niedawno ramowej umowie o współpracy pomiędzy naszą firmą a raciborską uczelnią. Dzięki zawartej umowie relacje pomiędzy obydwoma podmiotami ulegną tylko zacieśnieniu, a współpraca będzie jeszcze efektywniejsza.

Made by codmi.pl
To Top