Sprężyny gazowe z podwójnym skokiem

Sprężyny gazowe z podwójnym skokiem

Ciekawym i nietypowym rozwiązaniem w grupie produktowej sprężyn gazowych są siłowniki z podwójnym skokiem. Niewielu producentów oferuje rozwiązania, które umożliwiają komfortowe podnoszenie za pomocą sprężyn gazowych nawet dużych i ciężkich klapach.

Oferowane przez nas „doble stroke gas springs", które dostępne są w wersji z stali czarnej jak również nierdzewnej w wariantach INOX 316 i 304, świetnie sprawdzają się w branżach gdzie wymagane jest wsparcie podnoszenia, zamykania i opuszczania dużych drzwi, klap i osłon.

Często w przypadku branży przemysłowej kiedy w rachubę wchodzą duże ciężary klap, zwykłe sprężyny gazowe są za słabe, a ich specyfika pracy wymaga użycia bardzo dużej siły manualnej do wprowadzenia danego elementu w ruch, co zmniejsza lub wręcz uniemożliwia komfortowe użytkowanie.

Sprężyny gazowe z podwójnym skokiem zostały stworzone z myślą o zachowaniu bezpieczeństwa i wygody obsługiwania ruchomych detali, które wymagają wsparcia przy wprowadzaniu w ruch i podtrzymania w pozycji otwartej.

Zasadę działania można zobaczyć na filmie poniżej: https://youtu.be/XYPsU3s-QdY

18 maja 2023
Made by codmi.pl
To Top