Silnik krokowy MOONS’ MS14HS1P4070 0,14Nm 0,7A 1.8deg
Kod produktu: 2010000135723
Producent:
  • Prąd znamionowy : 0,7 A
Prąd znamionowy
0,7 A
Długość silnika
27,3 mm
Moment trzymający
0,14 Nm
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS’ MS14HS1P4070 0,14Nm 0,7A 1.8deg”