Silnik krokowy PT60SKJ100-400-4A 4Nm, 4A 1.8°
Kod produktu: 2010000044605
Producent:
  • Producent: NATECH
  • Jednostka miary: szt.
166,05
135,00  netto
magazyn Ilość na stanie:
326 w magazynie (może być zamówiony)
czas realizacji Termin realizacji: Wysyłka 48h
Jednostka miary:
Text button
Porównaj
Opis
PARAMETRY TECHNICZNE:
Kołnierz: NEMA24
Długość silnika: 100mm
Wałek wyjściowy: Ф8mm gładki ze ścięciem
Krok: 1.8° (+/-5%)
Zakres temp.: -20°~+50°C
Ilość faz: 2
Prąd: 4 A
Rezystencja: 0,7 Ω (+/-10%)
Indukcyjność: 3 mH (+/-20%)
Moment trzymający: 4 Nm
Rezystancja izolacji: 100MΩ Min.,500VDC
Ilość przewodów: 4
Masa: 1,4 kg
Informacje dodatkowe
Waga 1,4000 kg
Producent
NATECH
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy PT60SKJ100-400-4A 4Nm, 4A 1.8°”