Silnik krokowy PT42SKW48-250-4A 0,48Nm 2,5 A 1.8°
Kod produktu: 20277413
Producent:
  • Producent: NATECH
  • Jednostka miary: szt.
93,77
76,24  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji:
Porównaj
Opis
Opis:
Kołnierz: NEMA17
Długość silnika: 48mm
Wałek wyjściowy: 5mm gładki
Krok: 1.8o (+/-5%)
Zakres temp.: -20?~+50?
Ilość faz: 2
Napięcie: 3,1 V
Prąd: 2,5 A
Rezystencja: 1,25 Ohm (+/-10%)
Indukcyjność: 1,8 mH (+/-20%)
Moment trzymający: 0,48 Nm
Rezystancja izolacji: 100MOhm Min.,500VDC
Masa: 0,34 kg
Ilość przewodów: 4
Bezwładność wirnika: 68 g.cm2
Informacje dodatkowe
Waga 0,3500 kg
Producent
NATECH
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy PT42SKW48-250-4A 0,48Nm 2,5 A 1.8°”