Silnik krokowy 42SKB44-100A-A 0,45Nm 1A 1.8°
Kod produktu: 20277406
Producent:
  • Producent: NATECH
  • Jednostka miary: szt.
  • PROMOCJA: Wyprzedaż
98,11
79,76  netto
magazyn Ilość na stanie:
2 w magazynie (może być zamówiony)
czas realizacji Termin realizacji: Wysyłka 48h
Jednostka miary:
Ostatnie 2 szt.
Text button
Porównaj
Opis
Kołnierz: NEMA17
Długość silnika: 44mm
Wałek wyjściowy: 5mm gładki
Krok: 1.8º (+/-5%)
Zakres temp.: -20℃~+50℃
Ilość faz: 2
Napięcie: 3,5V
Prąd: 1,0 A
Rezystencja: 3,5 Ohm (+/-10%)
Indukcyjność: 8,2 mH (+/-20%)
Moment trzymający: 4,6 kg.cm
Rezystancja izolacji: 100MΩ Min.,500VDC
Masa: 0,34kg
Ilość przewodów: 4
Certyfikaty: CE, ISO9001, ROHS, SGS
Informacje dodatkowe
Waga 0,4000 kg
Producent
NATECH
Jednostka miary
szt.
PROMOCJA
Wyprzedaż
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy 42SKB44-100A-A 0,45Nm 1A 1.8°”