Silnik krokowy MOONS` AM34HD1802-01 7,3Nm 1.8A 1.8deg HV 220VAC, pojedynczy wałek d=14mm, podwójnie ścięty
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,7000 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1,8 A / 3,6 A |
| Producent | MOONS' |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 34 |
| Długość silnika | 96 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 7,3 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy z podwójnym ścięciem |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.