Silnik krokowy PT86SKJ115-600-4A 8,7Nm, 6,0A 1.8°
Kod produktu: 20175498
Producent:
  • Producent: NATECH
  • Jednostka miary: szt.
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji:
Porównaj
Opis
Opis:
Kołnierz: NEMA34
Długość silnika: 115 mm
Wałek wyjściowy: Ф14 mm z wpustem
Krok: 1.8° (+/-5%)
Zakres temp.: -20°~+50°C
Ilość faz: 2
Prąd: 6,0 A
Rezystencja: 0,6 Ω (+/-10%)
Indukcyjność: 6,5 mH (+/-20%)
Moment trzymający: 8,7 Nm
Rezystancja izolacji: 100 MΩ Min.,500VDC
Ilość przewodów: 4
Bezwładność wirnika: 2700 g.cm2
Masa: 3,8 kg
Informacje dodatkowe
Waga 3,8000 kg
Producent
NATECH
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy PT86SKJ115-600-4A 8,7Nm, 6,0A 1.8°”