Silnik krokowy PT60SKJ88-200-8A 2,2Nm 2A 1.8°
Kod produktu: 20175511
Producent:
  • Producent: NATECH
  • Jednostka miary: szt.
262,80
213,66  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji:
Porównaj
Opis
Opis:
Kołnierz: NEMA24
Długość silnika: 88mm
Wałek wyjściowy: Ф8mm gładki ze ścięciem
Krok: 1.8° (+/-5%)
Zakres temp.: -20°~+50°C
Ilość faz: 2
Prąd: 2 A
Rezystencja: 3 Ω (+/-10%)
Indukcyjność: 6,8 mH (+/-20%)
Moment trzymający: 2,2 Nm
Rezystancja izolacji: 100MΩ Min.,500VDC
Ilość przewodów: 8
Bezwładność wirnika: 840 g.cm2
Masa: 1,4 kg
Informacje dodatkowe
Waga 1,4000 kg
Producent
NATECH
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy PT60SKJ88-200-8A 2,2Nm 2A 1.8°”