Silnik krokowy PT86SKJ78-550-4A 4,6Nm, 5,5A 1.8°
Kod produktu: 20175481
Producent:
  • Producent: NATECH
  • Jednostka miary: szt.
351,89
286,09  netto
magazyn Ilość na stanie:
1 w magazynie (może być zamówiony)
czas realizacji Termin realizacji: Wysyłka 48h
Jednostka miary:
Ostatnie 1 szt.
Text button
Porównaj
Opis
Opis:
Kołnierz: NEMA34
Długość silnika: 78mm
Wałek wyjściowy: Ф14mm z wpustem
Krok: 1.8° (+/-5%)
Zakres temp.: -20°~+50°C
Ilość faz: 2
Prąd: 5,5 A
Rezystencja: 0,46 Ω (+/-10%)
Indukcyjność: 4 mH (+/-20%)
Moment trzymający: 4,6 Nm
Rezystancja izolacji: 100MΩ Min.,500VDC
Ilość przewodów: 4
Bezwładność wirnika: 1400 g.cm2
Masa: 2,3 kg
Informacje dodatkowe
Waga 1,4000 kg
Producent
NATECH
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy PT86SKJ78-550-4A 4,6Nm, 5,5A 1.8°”