Silnik krokowy 85SKB151-400A-A 6,2Nm 4A 1.8°
Kod produktu: 2010000011133
Producent:
  • Producent: NATECH
  • Jednostka miary: szt.
  • PROMOCJA: Wyprzedaż
531,48
432,10  netto
magazyn Ilość na stanie:
1 w magazynie (może być zamówiony)
czas realizacji Termin realizacji: Wysyłka 48h
Jednostka miary:
Ostatnie 1 szt.
Text button
Porównaj
Opis
Opis:
Kołnierz: NEMA34
Długość silnika: 151mm
Wałek wyjściowy: 12mm gładki
Krok: 1.8º (+/-5%)
Zakres temp.: -20℃~+50℃
Ilość faz: 2
Napięcie: 4V
Prąd: 4,0 A
Rezystencja: 1 Ohm (+/-10%)
Indukcyjność: 6,9 mH (+/-20%)
Moment trzymający: 63 kg.cm
Rezystancja izolacji: 100MΩ Min.,500VDC
Masa: 4,9 kg
Ilość przewodów: 4
Bezwładność wirnika: 4000 g.cm2
Certyfikaty: CE, ISO9001, ROHS, SGS
Informacje dodatkowe
Waga 5,5000 kg
Producent
NATECH
Jednostka miary
szt.
PROMOCJA
Wyprzedaż
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy 85SKB151-400A-A 6,2Nm 4A 1.8°”