Silnik krokowy MOONS’ AM14HS10A0-01 0,14Nm, 1A, 1.8deg Pojedynczy walek
Kod produktu: 2010000130087
Producent: ,
  • Prąd znamionowy : 1 A
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • Hamulec : NIE
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Waga 0,1500 kg
Prąd znamionowy
1 A
Producent
MOONS, MOONS'
Hamulec
NIE
Enkoder
NIE
KOŁNIERZ
NEMA 14
Długość silnika
27,3 mm
Ochrona IP
IP40
Moment trzymający
0,14 Nm
Kąt pojedynczego kroku
1,8 deg
Typ wału
Pojedynczy
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS’ AM14HS10A0-01 0,14Nm, 1A, 1.8deg Pojedynczy walek”