Silnik krokowy MOONS’ AM14HS10A0-02 0,14Nm, 1A, 1.8deg Podwójny wałek typu D-cut
Kod produktu: 2010000130094
Producent: ,
  • Prąd znamionowy : 1 A
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • Hamulec : NIE
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Waga 0,1500 kg
Prąd znamionowy
1 A
Producent
MOONS, MOONS'
Hamulec
NIE
Enkoder
NIE
KOŁNIERZ
NEMA 14
Długość silnika
27,3 mm
Ochrona IP
IP40
Moment trzymający
0,14 Nm
Kąt pojedynczego kroku
1,8 deg
Typ wału
Podwójny / D-cut
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS’ AM14HS10A0-02 0,14Nm, 1A, 1.8deg Podwójny wałek typu D-cut”