Nowość w ofercie! Nawiązanie współpracy z marką HCFA

Nowość w ofercie! Nawiązanie współpracy z marką HCFA

HCFA_LOGO_international

Z przyjemnością oraz dumą pragniemy poinformować, że nasza firma nawiązała współpracę z marką HCFA, producentem wysoce zaawansowanej automatyki przemysłowej. Od teraz w naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty HCFA jak np. sterowniki PLC oparte o Codesys, moduły I/O, wydajne serwonapędy, HMI, czy też falowniki w niezwykle wąskiej obudowie – a wszystko to w niezwykle korzystnym stosunku jakości do ceny.


Warto też nadmienić, że marka HCFA, mimo że jest stosunkowo młoda (rok powstania 2011), to rozwija się nad wyraz prężnie i w chwili obecnej to ponad 2000 pracowników, z czego 500 osób w 4 centrach R&D. Siedziba główna to ponad 13 ha powierzchni, niemalże w całości wykorzystanej na produkcję. HCFA to także spółka notowana na giełdzie, a wśród swoich kooperantów i partnerów posiada największych tuzów branży automatyki przemysłowej.


Produkty brandu HCFA już wkrótce dostępne będą z polskiego magazynu Pivexin Technology Sp. z o. o., aby zapewnić polskim Klientom ekspresową dostawę i wygodę zaimplementowania.

servo_motor_4
Rozproszone_modu_y_I-O-min
Q5P-_1_-min
HCQ1-1300-D_-min
Serwonap_dy_serii_Y7s-min
D3EB040U-BN_-min-Photoroom.png-Photoroom
29 kwietnia 2024
Wdrożenie codmi.pl
To Top