Reprezentowane marki

Zapoznaj się z firmami, które reprezentujemy

Ciągły rozwój służy częstym poszukiwaniom nowych technologii, dlatego szukamy ciągle nowych dostawców

Stabilus

Firma Stabilus w 1962 roku była pierwszą firmą produkującą sprężyny gazowe seryjnie. Od tego czasu stale poszerzana oferta, dzisiaj daje ponad 15 000 różnych typów siłowników, a roczna produkcja to ponad 140 milionów części. Dzięki tak rozbudowanej ofercie Stabilus jest światowym liderem w swojej dziedzinie. STABILUS POLSKA – dystrybutor Pivexin Technology Sp. z o.o. Firma Pivexin Technology reprezentuje doskonale znaną na całym świecie i równie cenioną za jakość niemiecką markę STABILUS. Sprężyny gazowe niemieckiego producenta od lat wyznaczają standardy na tym rynku i znajdziemy je nie tylko w tylnych klapach samochodów, ale chociażby w łóżkach rehabilitacyjnych czy meblach kuchennych. Idea marki STABILUS brzmi „technologia czyni życie bardziej komfortowym” i sprawdza się ona na każdym kroku.

Resatec

Szwajcarska marka Resatec AG jest jednym z liderów rynku amortyzacji i wibroizolacji. Należy do ściśle wąskiego grona producentów podzespołów elastycznych, metalowo-gumowych, amortyzujących i tłumiących drgania, wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu – między innymi samochodowym, rolniczym, spożywczym, górniczym. Wszystkie oferowane produkty, charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz wysoką niezawodnością renomowanej szwajcarskiej firmy.

W skład bogatej oferty firmy RESATEC wchodzą podzespoły takie jak np. ramiona napinające (seria TE) dla napinaczy łańcucha lub pasów, oscylatory serii CH dla maszyn przesiewających, czy uniwersalne i sprawdzone w najprzeróżniejszych aplikacjach amortyzatory serii DVM.

TBI MOTION

TBI MOTION TECHNOLOGY CO., LTD. jest najstarszym i najbardziej doświadczonym producentem techniki liniowej specjalizującym  się w produkcji elementów techniki liniowej. Firma ta stosuje kluczową technologię produkcji i skoncentrowana jest na badaniach i wdrażaniu innowacyjnego wzornictwa. Produkty oferowane przez TBI MOTION objęte są patentem, posiadają certyfikat ISO 9001:20. Od roku 1986 systematycznie poszerzana jest sieć dystrybucji na całym świecie. Wyróżniająca się jakość i wysoka moc przerobowa to motto TBI, które dzięki temu jest dobrze rozpoznawalne na rynku.

TBI MOTION posiada pełną linię produkcyjną i wszystkie produkty wykonywane są na Tajwanie.

Liming

Li Ming Machinery to firma, która specjalizuje się w przekładniach z rodziny high-tech, dedykowanych dla silników servo. Tajwański producent, kierując się strategią „priorytetu jakości oraz zadowolenia klienta” wytwarza produkty spełniające najwyższe wymagania, dzięki czemu jego pozycja na rynkach azjatyckich oraz amerykańskich.

LiMing istnieje od roku 1969 i zrozumiałe, że na przestrzeni tylu lat jego oferta zyskała olbrzymią rozpiętość. W pierwszej kolejności produkty marki to wysoce precyzyjne przekładnie planetarne oraz kątowe, dedykowane głównie do silników servo (także NEMA). W obrębie tej grupy można wymienić rozbudowaną rodzinę SERVOBOX (o najlepszej charakterystyce), a także ekonomiczną rodzinę FABGEAR lub będące kompromisem między jakością i ceną serie PB, SN, FA.

Atlanta

ATLANTA GMBH jako średniej wielkości firma rodzinna, która specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji systemów napędowych o wysokiej jakości, dowiedliśmy przez ponad 80 lat poprzez rozwój doskonałych rozwiązań w zakresie techniki napędowej.
Nowe technologie produkcyjne wymagają bardziej złożonych systemów napędowych i ich elementy muszą spełniać surowe wymagania w zakresie jakości i wydajności.
Atlanta zaadoptowała i wdrożyła te wymagania do nowych i innowacyjnych produktów na przestrzeni ostatnich lat.

Jesteśmy uznanym producentem techniki napędowej i produkujemy w naszych trzech zakładach w Bietigheim-Bissingen (Niemcy) wysokiej jakości produkty, takich jak przekładnie o niskim luzie kątowym, listwy i koła zębate modułowe.
Ciągły rozwój gwarantuje dla nas gotowość do skomplikowanych wyzwań w dziedzinie technologii napędowej.

Gradel

Firma Gradel Baudin – początki działalności sięgają 1955 roku, kiedy to firma zaczęła produkować i sprzedawać śruby trapezowe/pręty gwintowane  na swoim regionalnym rynku. Aktualnie Gradel posiada w swojej ofercie śruby i nakrętki trapezowe oraz śruby i nakrętki kulowe.
Pół wieku doświadczenia sprawiło, że Gradel Baudin stał się wiodącym producentem gwintowanych przekładni. Firma rozwinęła tandem  technologicznego postępu i ich wiedzy, który koncentruje się na formowaniu gwintów na zimno, oferując niezawodne i efektywne kosztowo rozwiązania. Posiadając obszerne umiejętności przy pracy ze wszystkim materiałami, począwszy od stali nierdzewnej i brązu po aluminium, są w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania przenoszenia napędu dopasowując je do Twoich potrzeb dla wszystkich sektorów,  gdzie niezawodność ruchu jest niezbędna.

CzRetezy

Dla bardziej wymagających aplikacji oferujemy wysokojakościowe łańcuchy marki CZ RETEZY. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę tej marki w zakresie łańcuchów przemysłowych. Firma Cz Retezy  posiada certyfikaty na wykonanie zgodnie z normą ISO 9001 potwierdzone przez urząd certyfikacji TÜV Bayern.

Intecno

Włoski producent silników BLDC. Silniki BLDC marki Intecno charakteryzują się znacznie wyższymi parametrami technicznymi niż tradycyjne silniki szczotkowe, ich żywotność nie jest także ograniczona samymi szczotkami. Silniki BLDC można łączyć z różnorakimi przekładniami. Szczególnie seria Green Line posiada olbrzymie możliwości konfiguracyjne. Uzupełnieniem oferty są sterowniki dla silników BLDC, także bardzo rozbudowane.

Transtecno

Transtecno to włoski producent przemysłowych jednostek napędowych. Centrala mieści się w Bolonii, a sieć oficjalnych dystrybutorów roztacza się
od Włoch, poprzez Niemcy, Holandię, aż po Brazylię. Teraz, dzięki  Pivexin Technology Sp. z o. o., produkty Transtecno dostępne są też w Polsce.

Transtecno oferuje szeroki zakres produktów – począwszy od najpopularniejszych przekładni ślimakowych, poprzez przekładnie walcowe montowane kołnierzowo lub na łapach, przekładnie planetarne, w tym i w wykonaniu nierdzewnym, poprzez zespoły podwójne z bardzo dużym przełożeniem łącznym, aż po nową serię falowników. Jedną ze specjalności i bardzo szeroką gamą produktów są napędy prądu stałego.

Jedną z najważniejszych zalet produktów marki Transtecno jest budowa modułowa, dzięki której można złożyć jednostkę napędową z prawie dowolnych podzespołów, idealnie pasujących do danej aplikacji. W przypadku awarii wystarczy wymienić jeden element, nie zaś cały motoreduktor. 

Stroina

STROJNA to firma z tradycjami, a jej początki sięgają roku 1906. Wówczas Strojna produkowała koła zębate oraz zespoły ślimaka ze ślimacznicą, ale nie stroniła też od remontów maszyn (zwłaszcza z branży tekstylnej). Zmiany zaczęły następować wraz z II-gą Wojną Światową – wpierw firma przeniosła się na Melje na ulicę Linhartovą 11, gdzie posiada swoją siedzibę do dzisiaj. Ponad dekadę po zakończeniu wojny firma zmieniła swą nazwę z „Remont” na funkcjonują do dzisiaj nazwę „Strojna” (co można swobodnie tłumaczyć jako sprzęt/maszyny), bardziej oddającą charakter przedsiębiorstwa.

W roku 1962 program produkcyjny został drastycznie rozszerzony i odtąd STROJNA specjalizowała się już nie tylko w wytwarzaniu samych kół, ale w kompletnej ofercie techniki napędowej i przeniesienia napędu. W skład tej oferty wchodziły m.in. motoreduktory walcowe, ślimakowe, walcowo-ślimakowe, planetarne, wariatory, podnośniki śrubowe, koła zębate specjalne, sprzęgła elastyczne i wiele, wiele innych podzespołów.

Moteck

Moteck Electric Corp to jeden z światowych liderów w branży siłowników elektrycznych. Tajwańska firma od 20 lat udoskonala swoje produkty. Efektem tej pracy jest wiele zgłoszonych patentów. Moteck Electric Corp. stawia na jakość oraz wygodę klienta, dlatego jest w stanie dostosować produkt indywidualnie pod wymagania aplikacji. Produkty są przetestowane i posiadają międzynarodowe certyfikaty CE, UL, PSE, DEKRA, KEMA i RoHS.
Duże możliwości produkcyjne oraz zaplecze badawczo rozwojowe sprawiają, że Moteck jest dziś strategicznym partnerem dla wielu firm z całego świata projektując i wytwarzając kompletne rozwiązania z dziedziny siłowników elektrycznych dla ich produktów.

AWP

Firma AWP Gmbh dostarcza rozwiązań od 1997 roku. Komponenty niemieckiego producenta obejmują cały komplet akcesoriów potrzebnych do zwolnienia blokady w sprężynie gazowej od głowicy, poprzez linkę aż do estetycznego wykończenia. Dzięki dystrybucji ich produktów posiadamy w ofercie jeden z największych w Polsce wyborów różnego rodzaju przycisków zwalniających – począwszy od plastikowych, poprzez aluminiowe i chromowane przyciski i kostki zwalniające różnego kształtu. Każdy dostępny w wybranym kolorze z palety RAL. Firma zajmuje się produkowaniem innowacyjnych systemów zwalniających dla sprężyn gazowych. AWP GmbH dostarcza swoim klientom nabytą długoletnim doświadczeniem wiedzę. Jako pierwsza firma na świecie opracowali system, który zmniejsza siłę konieczną do zwolnienie blokady w sprężynie gazowej do 97%. Produkty możemy spotkać m.in. w branży meblowej, medycznej i rehabilitacyjnej oraz przemysłowej.

AC-Motoren

Niemiecki producent silników. Nasz główny partner w zakresie silników asynchronicznych to niemiecka marka AC-Motoren GmbH – jeden z kilku największych w Europie potentatów branży. Firma powstała w 1998 roku, jednak dzięki doskonałej pracy, zaangażowaniu i kompetencji jej pracowników oraz wysokiej jakości produktów, szybko osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera. Połączenie zaplecza logistycznego niemieckiej centrali, niezawodoności silników AC-Motoren oraz kwalifikacji technicznych pracowników Pivexin Technology Sp. z o. o. powoduje wspólnie, że polski Klient uzyskuje doskonałe rozwiązania i bezpieczeństwo logistyczne.

CJAC

Najprostszą metodą zwiększenia wydajności produkcji jest podwyższenie poziomu prędkości pracy maszyny. Często towarzyszy temu nieznośny hałas i wibracje, które prowadzą do uszkodzeń maszyn i produktów oraz skrócenie żywotności urządzeń. Najistotniejsze jest bezpieczeństwo, które w tym wypadku może być zagrożone poprzez uderzenia i wstrząsy, generowane w trakcie pracy maszyn. Amortyzatory przemysłowe (Shock absorbery) mogę zatrzymać bądź zmienić kierunek ruchomych elementów płynnie i cicho – bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa.

NADELLA

NADELLA - Od założenia firmy w 1930 roku firma Nadella rozwinęła się z czasem od dostawcy łożysk tocznych, elementów prowadnic liniowych i osi liniowych do kompetentnego partnera systemowego we wszystkich obszarach technologii ruchu liniowego i obrotowego. Obecnie Grupa Nadella jest ekspertem w dziedzinie systemów we wszystkich obszarach technologii ruchu, z 7 wyspecjalizowanymi zakładami produkcyjnymi, 13 głównymi lokalizacjami we Włoszech, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i Chinach oraz ogólnoświatową siecią sprzedaży.

NEFF
NEFF - Początki istnienia firmy NEFF sięgają 1905 roku, kiedy to Wilhelm Neff otworzył warsztat mechaniczny w Waldenbuch. Od tego czasu firma zmienia się dynamicznie dopasowując do potrzeb klientów. Obecnie firma NEFF posiada dwie fabryki w Niemczech, gdzie produkowane są śruby i nakrętki trapezowe, śruby i nakrętki kulowe oraz podnośniki śrubowe, a także fabrykę w Austrii, gdzie produkowana jest seria „C” podnośników. Podnośniki śrubowe produkowane są w różnych wersjach i opcjach montażowych, co pozwala sprostać niejednokrotnie trudnym wymaganiom klientów.
VEICHI

Z rozbudowanym działem badawczo rozwojowym liczącym ponad 160 specjalistów, zaawansowanym liniom produkcyjnym w Shenzhen, Suzhou oraz jedną filią w Indiach. Veichi dąży do tego, aby stać się jednym z wiodących dostawców produktów i rozwiązań z branży automatyki przemysłowej.

Kollmorgen

Marka Kollmorgen to wiodący dostawca innowacyjnych technologii, które już od ponad 100lat zaskakują nas swoją pomysłowością. Założyciel firmy, Doktor Friedrich Kollmorgen opatentował dwa rewolucyjne teleskopy dla U.S. Navy, które niewątpliwie wpłynęły na bezpieczeństwo marynarzy łodzi podwodnych. Od tamtej pory firma rozwinęła się i połączyła z podobnie myślącymi wizjonerami. Przez co dziś mamy dumę zaprezentować Państwu wybitne napędy marki Kollmorgen.

MOONS

Założony w 1994 roku, jest jednym z 3 największych światowych producentów silników krokowych, dostarczającym rocznie ponad 10 milionów hybrydowych silników krokowych. Rozpoznawana dzięki wysokiej wydajności oraz jakości produktów, firma MOONS oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań do sterowania ruchem i inteligentnymi diodami LED.

OPTO22

OPTO22 – Firma założona w roku 1974 początkowo zaczynała z 22 optycznie izolowanymi przekaźnikami półprzewodnikowymi (SSR). Dziś, ponad 45 lat później, firma nadal sprzedaje i obsługuje wszystkie 22 oryginalne SSR, a także setki innych niezawodnych produktów do sterowania, monitorowania, pozyskiwania danych i przemysłowych aplikacji IIoT, które są podstawą nowoczesnego przemysłu 4.0.

Novakon

NOVAKON – Novakon Co., Ltd. jest spółką zależną notowanego na krajowym rynku producenta komputerów przemysłowych – iBASE Technology. Jako dedykowany producent sprzętu HMI i IIoT ich wyjątkowe usługi zapewniają szeroką gamę rozwiązań programowych dostosowanych do różnych potrzeb. Jako świadectwo prawdziwej wartości badań i rozwoju MIT oraz produkcji, oferują nie tylko usługi ODM, ale także dostarczają najlepsze funkcje i usługi dla różnych zastosowań przemysłowych.

Technosoft

TECHNOSOFT – Technosoft to wiodąca firma zajmująca się technologią sterowania ruchem, specjalizująca się w opracowywaniu, projektowaniu i produkcji nawet najbardziej wymagających aplikacji sterującej ruchem. Technosoft wyróżnia się tym, że koncentruje się na innowacyjnym projektowaniu opartym na najnowszej technologii, której kulminacją jest zaprojektowanie MotionChip™ – dedykowanego rozwiązania DSP do sterowania ruchem, które jest obecnie wbudowane w szeroką gamę inteligentnych produktów z serwonapędami.

miControl

miCONTROL – Firma założona w roku 1997. Od ponad 20 lat wdraża zaawansowane rozwiązania serwowzmacniaczy. miControl GmbH opracowuje i produkuje systemy sterowania do bezszczotkowych serwomechanizmów, szczotkowanych silników DC oraz silników krokowych. Dzięki ponad 600 różnym wariantom produktów firma oferuje perfekcyjnie dobrane rozwiązanie dla każdego wymagania.

miControl

Puruvesi Automation z siedzibą w Ottawie w Kanadzie, jest firmą utworzoną przez grupę specjalistów elektryków oraz programistów, którzy od 1996 roku tworzą sterowniki CNC i oprogramowanie do maszyn CNC. Głównym założeniem firmy jest tworzenie wysokiej jakości sprzętu, który pozwala naszym klientom przejąć pełną kontrolę nad ich maszynami. Funkcję, które dodają do maszyn pochodzą ze swoich osobistych doświadczeń na produkcji. Mając na uwadze jakość i długoterminowe wsparcie projektu myCNC, Inżynierowie planują kontynuować innowacje i rozszerzać już istniejące linie produktów, a także tworzyć nowe, ekscytujące narzędzia dla warsztatów CNC na całym świecie.

Wdrożenie codmi.pl
To Top