Oferta produktowa

Przygotowaliśmy bogatą i wszechstronną ofertę produktową, w której znajdą Państwo między innymi części maszyn, takie jak tuleje montażowe, sprzęgła, elementy przekładni łańcuchowej i pasowej, oraz wiele innych produktów. W asortymencie mamy również siłowniki, amortyzatory, podnośniki oraz automatykę przemysłową. Zajmujemy się też techniką liniową i wibracyjną. Współpracujmy z przedstawicielami różnych branż, dostarczając im niezbędne w procesie produkcji komponenty, zarówno części gotowe, jak i powstające na indywidualne zamówienie. Klientom, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań w swojej dziedzinie, możemy zaproponować projektowanie maszyn przemysłowych oraz tworzenie oprogramowania. Dzięki naszemu wsparciu firmy zyskują dedykowane, specjalistyczne narzędzia o ściśle określonych parametrach. Wszystkich zainteresowanych technologią projektowaną na miarę ich potrzeb, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Rozwiążemy każdy problem, dotyczący elementów urządzeń, stworzymy oprogramowanie i usprawnimy proces produkcji.

Temat kwartału

Produkt kwartału

Aktualności
  • Dobór przekładni planetarnej do silnika krok po kroku
    Dobór przekładni planetarnej do silnika krok po kroku
    Wielu z Was zadaje nam pytanie, jak najłatwiej dobrać odpowiednią przekładnię precyzyjną do swojej aplikacji i upewnić się, że będzie ona mogła współpracować z wybranym silnikiem. Chcąc ułatwić Wam to zadanie, przygotowaliśmy krótką instrukcję doboru reduktora planetarnego, która, mamy nadzieję,...
  • Pivexin Technology na targach Automatica 2024
    Pivexin Technology na targach Automatica 2024
    W dniach 14-16 maja 2024 r. odbędzie się 3-cia edycja targów branżowych Warsaw Automatica, poświęconych szeroko rozumianej robotyce i automatyce. Targi mają miejsce w kompleksie targowym Warsaw Ptak Expo, największym tego typu obiekcie w Europie Środkowo-Wschodniej i bardzo przyjaznym dla...

Pivexin Technology to firma specjalizująca się w technologiach przemysłowych i wszechstronnym wyposażaniu wielu branż przemysłu. Dodatkowo prowadzimy doradztwo i wsparcie techniczne.


Wieloletnia działalność zaowocowała doświadczeniem, które pozwala nam efektywnie i sprawnie współpracować z naszymi Klientami, którzy doceniają elastyczność, pomoc techniczną, stabilność dostaw i dogodne warunki biznesowe.

Nasze niezwykle szerokie możliwości technologiczne, doswiadczenie oraz kreatywność zestpołu, ida w parze z dogodnymi zasadami współpracy dla naszych nowych Klientów. Wszystko powyższe skutkuje tym, że jesteśmy godnym zaufania i cennym partnerem.

siedziba
Wdrożenie codmi.pl
To Top