Silnik krokowy MOONS’ MS17HA2P4100 0,41Nm 1A 0,9deg
Kod produktu: 2010000136003
Producent:
  • Prąd znamionowy : 1 A
  • Producent: MOONS'
  • Hamulec : NIE
191,79
155,93  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Waga 0,2900 kg
Prąd znamionowy
1 A
Producent
MOONS'
Hamulec
NIE
Enkoder
NIE
KOŁNIERZ
NEMA 17
Długość silnika
39,8 mm
Ochrona IP
IP40
Moment trzymający
0,41 Nm
Kąt pojedynczego kroku
0,9 deg
Typ wału
Pojedynczy
Jednostka miary
żbr
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS’ MS17HA2P4100 0,41Nm 1A 0,9deg”