Silnik krokowy MOONS’ MS14HS1P4026 0,14Nm 0,26A 1.8deg
Kod produktu: 2010000135716
Producent:
  • Prąd znamionowy : 0,26 A
  • Producent: MOONS'
  • Hamulec : NIE
163,94
133,28  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Waga 0,1500 kg
Prąd znamionowy
0,26 A
Producent
MOONS'
Hamulec
NIE
Enkoder
NIE
KOŁNIERZ
NEMA 14
Długość silnika
27,3 mm
Ochrona IP
IP40
Moment trzymający
0,14 Nm
Kąt pojedynczego kroku
1,8 deg
Typ wału
Pojedynczy
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS’ MS14HS1P4026 0,14Nm 0,26A 1.8deg”