Silnik krokowy MOONS’ MS24HS2P4150 1,9Nm 1,5A 1.8deg
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,8300 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1,5 A, 1,5 A |
| Producent | MOONS, MOONS' |
| Hamulec | NIE, NIE |
| Enkoder | NIE, NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 24, NEMA 24 |
| Długość silnika | 56 mm, 56 mm |
| Ochrona IP | IP40, IP40 |
| Moment trzymający | 1,9 Nm, 1,9 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg, 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy, Pojedynczy |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.