Silnik krokowy MOONS’ MS17HD4P4150 0,32Nm 1,5A 1.8deg
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2100 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1,5 A, 1,5 A |
| Producent | MOONS, MOONS' |
| Hamulec | NIE, NIE |
| Enkoder | NIE, NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 17, NEMA 17 |
| Długość silnika | 34,3 mm, 34,3 mm |
| Ochrona IP | IP40, IP40 |
| Moment trzymający | 0,32 Nm, 0,32 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg, 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy, Pojedynczy |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.