Silnik krokowy MOONS’ MS16HS7P4100 0,10Nm 1A 1.8deg
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1100 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1 A |
| Producent | MOONS' |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 16 |
| Długość silnika | 20,8 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 0,10 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy |
| Jednostka miary | żbr |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.