Silnik krokowy MOONS’ MS14HS1P4150 0,14Nm 1,5A 1.8deg
Kod produktu: 2010000135747
Producent:
  • Prąd znamionowy : 1,5 A
  • Producent: MOONS'
  • Hamulec : NIE
163,94
133,28  netto
Prąd znamionowy
1,5 A
Długość silnika
27,3 mm
Moment trzymający
0,14 Nm
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS’ MS14HS1P4150 0,14Nm 1,5A 1.8deg”