Silnik krokowy MOONS’ MS11HS5P4150-M 0,16Nm 1,5A 1.8deg
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2000 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1,5 A |
| Producent | MOONS' |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 11 |
| Długość silnika | 52 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 0,16 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg |
| Typ wału | Podwójny |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.