Silnik krokowy MOONS` ML23HSAP4300-E 2,3Nm 3A 1.8deg
Kod produktu: 2010000156940
Producent:
  • Prąd znamionowy : 3 A
  • Producent: MOONS'
  • Hamulec : NIE
309,18
251,37  netto
magazyn Ilość na stanie:
Produkt dostępny na zamówienie
czas realizacji Termin realizacji: Wysyłka 48h
Waga 1,0000 kg
Prąd znamionowy
3 A
Producent
MOONS'
Długość silnika
77 mm
Moment trzymający
2,3 Nm
Typ wału
Podwójny
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS` ML23HSAP4300-E 2,3Nm 3A 1.8deg”