Silnik krokowy MOONS` ML23HSAL4500-E 2,3Nm 5A 1.8deg
Kod produktu: 2010000156872
Producent: ,
  • Prąd znamionowy : 5 A
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • Hamulec : NIE
309,18
251,37  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Waga 1,0000 kg
Prąd znamionowy
5 A
Producent
MOONS, MOONS'
Długość silnika
77 mm
Moment trzymający
2,3 Nm
Typ wału
Podwójny
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS` ML23HSAL4500-E 2,3Nm 5A 1.8deg”