Silnik krokowy MOONS` AM23HS24B1-K01 1,37Nm 3,5A z podwójnym wałkiem
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,0000 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 3,5 A |
| Producent | MOONS, MOONS' |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 23 |
| Długość silnika | 53,8 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 1,37 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg |
| Typ wału | Podwójny |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.