Silnik krokowy MOONS’ MS24HS5P4300 3,3Nm 3A 1.8deg
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,4000 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 3 A, 3 A |
| Producent | MOONS, MOONS' |
| Hamulec | NIE, NIE |
| Enkoder | NIE, NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 24, NEMA 24 |
| Długość silnika | 87 mm, 87 mm |
| Ochrona IP | IP40, IP40 |
| Moment trzymający | 3,3 Nm, 3,3 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg, 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy, Pojedynczy |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.