Silnik krokowy MOONS` ML23HSAP4200-E 2,3Nm 2A 1.8deg
Kod produktu: 2010000156933
Producent:
  • Prąd znamionowy : 2 A
  • Producent: MOONS'
  • Hamulec : NIE
magazyn Ilość na stanie:
Produkt dostępny na zamówienie
czas realizacji Termin realizacji: Wysyłka 48h
Waga 0,8400 kg
Prąd znamionowy
2 A
Producent
MOONS'
Długość silnika
77 mm
Moment trzymający
2,3 Nm
Typ wału
Podwójny
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS` ML23HSAP4200-E 2,3Nm 2A 1.8deg”