Silnik krokowy MOONS` ML23HSAP4200 2,3Nm 2A 1.8deg
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,8400 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 2 A |
| Producent | MOONS' |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 23 |
| Długość silnika | 77 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 2,3 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.