Silnik krokowy MOONS` ML23HSAP4100 2,3Nm 1A 1.8deg
Kod produktu: 2010000156889
Producent: ,
  • Prąd znamionowy : 1 A
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • Hamulec : NIE
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Waga 1,0000 kg
Prąd znamionowy
1 A
Producent
MOONS, MOONS'
Długość silnika
77 mm
Moment trzymający
2,3 Nm
Typ wału
Pojedynczy
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS` ML23HSAP4100 2,3Nm 1A 1.8deg”