Silnik krokowy MOONS` ML23HSAL4370-17 2,3Nm 3,7A 1.8deg, pojedynczy wałek d=8mm
Kod produktu: 2010000152485
Producent: ,
  • Prąd znamionowy : 3,7 A
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • Hamulec : NIE
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Waga 1,0000 kg
Prąd znamionowy
3,7 A
Producent
MOONS, MOONS'
Hamulec
NIE
Enkoder
NIE
KOŁNIERZ
NEMA 23
Długość silnika
77 mm
Ochrona IP
IP40
Moment trzymający
2,44 Nm
Kąt pojedynczego kroku
1,8 deg
Typ wału
Pojedynczy
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik krokowy MOONS` ML23HSAL4370-17 2,3Nm 3,7A 1.8deg, pojedynczy wałek d=8mm”