Silnik krokowy MOONS’ AM23HSA4B0-BR01 2,3Nm 3,7A 1.8deg, pojedynczy wałek typu D-cut (1xFLAT), hamulec
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2000 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 3,7 A |
| Producent | MOONS, MOONS' |
| Hamulec | TAK |
| Enkoder | NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 23 |
| Długość silnika | 118 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 2,3 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres email nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.