Sterownik silnika serwokrokowego MOONS` SSDC10-PN-FC 24-70VDC 10A Dual-Port Ethernet (2xRJ45) PROFINET IO / Qprogrammer/ Analog
Kod produktu: 2010000089750
Producent: ,
  • Prąd znamionowy : 10 A
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • I/O: 4DI / 2DO / 2AI
1312,04  netto
Parametry techniczne:
Napięcie zasilania: 24-70VDC
Prąd znamionowy: 10A max (Boost 15A max 1,5s)
Wejścia cyfrowe: 8 (optoizolowane, 5-24V, w tym 2 wejścia szybkie do 2MHz)
Wyjścia cyfrowe: 4 (optoizolowane, do 30VDC 100mA max, 10kHz)
Wejścia analogowe: 2 (konfigurowalne, 12 bit)
Wyjście enkoderowe: TAK (A, B, Z, /A, /B, /Z), różnicowe typu line driver
Wyjście +5V
Wymiary: 130 x 90,4 x 25,5 mm
Uwaga!
Informacje dodatkowe
Waga 0,7500 kg
Prąd znamionowy
10 A
Producent
MOONS, MOONS'
I/O
4DI / 2DO / 2AI
KOMUNIKACJA
Dual Ethernet
Napięcie zasilania
24 – 70 VDC
Seria:
SSDC
Funkcja STO
NIE
Certyfikacja
CE / RoHS
Liczba obsługiwanych osi
1
Tryb sterowania
PROFINET
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Sterownik silnika serwokrokowego MOONS` SSDC10-PN-FC 24-70VDC 10A Dual-Port Ethernet (2xRJ45) PROFINET IO / Qprogrammer/ Analog”