Sterownik silnika serwokrokowego MOONS’ SSDC10-IP 24-70VDC 10A Dual-Port Ethernet (2xRJ45) EtherNET/IP / Qprogrammer / Analog
Kod produktu: 20157289
Producent: ,
  • Prąd znamionowy : 10 A, 10 A
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • I/O: 8DI / 4DO / 2AI, 8DI / 4DO / 2AI
1312,04  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni, 4-6 tygodni
Parametry techniczne:
Napięcie zasilania: 24-70VDC
Prąd znamionowy: 10A max (Boost 15A max 1,5s)
Wejścia cyfrowe: 8 (optoizolowane, 5-24V, w tym 2 wejścia szybkie do 2MHz)
Wyjścia cyfrowe: 4 (optoizolowane, do 30VDC 100mA max, 10kHz)
Wejścia analogowe: 2 (konfigurowalne, 12 bit)
Wyjście enkoderowe: TAK (A, B, Z, /A, /B, /Z), różnicowe typu line driver
Wyjście +5V
Wymiary: 130 x 90,4 x 25,5 mm
Uwaga!
Informacje dodatkowe
Waga 0,7500 kg
Prąd znamionowy
10 A, 10 A
Producent
MOONS, MOONS'
I/O
8DI / 4DO / 2AI, 8DI / 4DO / 2AI
KOMUNIKACJA
Ethernet/IP (dual port), Ethernet/IP (dual port)
Napięcie zasilania
24 – 70 VDC, 24 – 70 VDC
Seria:
SSDC, SSDC
Funkcja STO
NIE, NIE
Certyfikacja
CE / RoHS, CE / RoHS
Liczba obsługiwanych osi
1, 1
Tryb sterowania
Ethernet/IP / Qprogramming, Ethernet/IP / Qprogramming
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Sterownik silnika serwokrokowego MOONS’ SSDC10-IP 24-70VDC 10A Dual-Port Ethernet (2xRJ45) EtherNET/IP / Qprogrammer / Analog”