Sterownik silnika serwokrokowego MOONS’ SSDC10-A-H-FC 24-70VDC 10A Impulsowy / Modbus RTU / SCL (1 axis)
Kod produktu: 2010000158074
Napięcie zasilania: 12-48VDC
Prąd znamionowy: 3A max (Boost 4A max 1,5s)
Wejścia cyfrowe: 8 (optoizolowane, 5-24V, w tym 2 wejścia szybkie do 2MHz)
Wyjścia cyfrowe: 4 (optoizolowane, do 30VDC 100mA max, 10kHz)
Wejścia analogowe: 2 (konfigurowalne, 12 bit)
Wyjście enkoderowe: TAK (A, B, Z, /A, /B, /Z), różnicowe typu line driver
Wyjście +5V
Wymiary: 130 x 90,4 x 25,5 mm
Uwaga!
Informacje dodatkowe
Waga 0,7500 kg
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Sterownik silnika serwokrokowego MOONS’ SSDC10-A-H-FC 24-70VDC 10A Impulsowy / Modbus RTU / SCL (1 axis)”