Sterownik silnika krokowego MOONS’ STF10-ECX-H-FC 10A 24-48VDC EtherCAT
Kod produktu: 2010000135402
– Napięcie zasilania: 24-70 VDC
– Prąd wyjściowy: 0,1 – 10,0A
– Porty komunikacyjne: Dual port CANopen (RJ45), RS-232
– Sterowanie: impulsowe (krok – kierunek), obsługa sygnału wejściowego o częstotliwości do 2 MHz
– Ochrona IP: IP20
– Wymiary: 129 x 78,2 x 29 mm
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Sterownik silnika krokowego MOONS’ STF10-ECX-H-FC 10A 24-48VDC EtherCAT”