Sterownik silnika krokowego MOONS’ STF10-C-FC 10A 24-70VDC CANopen
Kod produktu: 2010000135389
Producent:
  • Producent: MOONS
  • Certyfikacja: CE / RoHS / UL
  • Jednostka miary: szt.
951,41  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Porównaj
Opis
Parametry techniczne:
– Napięcie zasilania: 24-70 VDC
– Prąd wyjściowy: 0,1 – 10,0A
– Porty komunikacyjne: Dual port CANopen (RJ45), RS-232
– Sterowanie: impulsowe (krok – kierunek), obsługa sygnału wejściowego o częstotliwości do 2 MHz
– Tryb sterowania: impulsowy (np. krok-kierunek), SCL, Qprogrammer, CANOpen
– Wejścia cyfrowe: 8
– Wyjścia cyfrowe: 4
– Obsługa enkodera: NIE
– Temperatura pracy: 0 – 40 st. C
– Ochrona IP: IP20
– Wymiary: 129 x 78,2 x 29 mm
– Waga: 0,4 kg
Informacje dodatkowe
Waga 0,3000 kg
Producent
MOONS
Certyfikacja
CE / RoHS / UL
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Sterownik silnika krokowego MOONS’ STF10-C-FC 10A 24-70VDC CANopen”