Sterownik iPOS3602 MX-CAN 75W
Opis
W pełni cyfrowy sterownik z wbudowanym sterownikiem ruchu.
Przeznaczony do sterowania silników: DC szczotkowych, BLDC, PMSM, silników krokowych i silników liniowych
Parametry techniczne:
- Moc: do 75W
- Napięcie zasilania obwodu mocy: 12-36VDC
- Napięcie zasilania logiki: 12-36VDC
- Prąd wyjściowy ciągły: 2A
- Prąd wyjściowy max.: 3,2A
- 5 wejść cyfrowych: 5-36V , NPN (Enable, 2 czujniki krańcowe i 2 wejscia ogólnego użytku)
- 3 wyjścia cyfrowe: 5-36V 0,5A, NPN open-collector (Ready, Error, 1 ogólnego użytku)
- 1 wejście analogowe: 12-bit, 0-5V
- Komunikacja: RS-232 i CANopen/CAN-Bus
- Obsługa: czujników HALLA, enkodera inkrementalnego i enkodera Sin-Cos
Tryby sterownia: momentowe, prędkościowe, pozycyjne, profile prędkościowe lub pozycyjne, referencyjne (zewnętrzny sygnał analogowy), sterowanie poprzez komunikację sieciową.
Zabezpieczenia: przeciążeniowe, przeciwzwarciwe, zbyt niskiego/wysokiego napięcia, I2t, wykrywanie błędów w układzie sterowania.
Wbudowany programowalny sterownik ruchu umożliwiający niezależną pracę napędu zgodnie z programym zapisanym w nieulotnej pamięci sterownika.
Sterownik bez obudowy, Open-frame, piny wyprowadzone horyzontalnie
Wymiary sterownika: 55,0 x 26,4 x 13,1 mm
Temperatura pracy: 0 – 40°C
Masa: 8g
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,0080 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 2 A |
| Producent | Technosoft |
| I/O | 5DI / 3DO / 2AI |
| Seria: | iPOS |
| Hamowanie dynamiczne | NIE |
| Tryb sterowania | momentowe / prędkościowe / pozycyjne |
| Funkcje bezpieczeństwa | NIE |
| SPRZĘŻENIE ZWROTNE | cz. HALLA / enkoder inkrementalny / enkoder SIN/COS |
| Prąd maksymalny | 3,2 A |
| Komunikacja sieciowa | RS-232 / CANopen |
| Napięcie zasilania logiki | 12-36 V |
| Napięcie zasilania silnika | 12-36 V |
| Sterownik programowalny | TAK |
| Typ obsługiwanych silników | DC / BLDC / PMSM / krokowe / liniowe |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres email nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.