Sterownik iPOS2401 MX-CAT Combo 25W
Opis
W pełni cyfrowy sterownik z wbudowanym sterownikiem ruchu.
Przeznaczony do sterowania silników: DC szczotkowych, BLDC, PMSM, silników krokowych i silników liniowych
Parametry techniczne:
- Moc: do 25W
- Napięcie zasilania obwodu mocy: 12-24VDC
- Napięcie zasilania logiki: 12-24VDC
- Prąd wyjściowy ciągły: 0,9A
- Prąd wyjściowy max.: 0,9A
- 5 wejść cyfrowych: 5-24V , NPN (Enable, 2 czujniki krańcowe i 2 wejscia ogólnego użytku)
- 2 wyjścia cyfrowe: 5-24V 0,5A, NPN open-collector (ogólnego użytku)
- 1 wejście analogowe: 12-bit, 0-5V
- Komunikacja: RS-232 i EtherCAT (100Mbit dual)
- Obsługa: czujników HALLA i enkodera inkrementalnego
Tryby sterownia: momentowe, prędkościowe, pozycyjne, profile prędkościowe lub pozycyjne, referencyjne (zewnętrzny sygnał analogowy), sterowanie poprzez komunikację sieciową.
Zabezpieczenia: przeciążeniowe, przeciwzwarciwe, zbyt niskiego/wysokiego napięcia, I2t, wykrywanie błędów w układzie sterowania.
Wbudowany programowalny sterownik ruchu umożliwiający niezależną pracę napędu zgodnie z programym zapisanym w nieulotnej pamięci sterownika.
Sterownik bez obudowy, Open-frame, piny wyprowadzone horyzontalnie
Wymiary sterownika: 50,5 x 19,2 x 13,6 mm
Temperatura pracy: 0 – 40°C
Masa: 12g
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,0120 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 0,9 A |
| Producent | Technosoft |
| I/O | 5DI / 2DO / 1AI |
| Seria: | iPOS |
| Hamowanie dynamiczne | NIE |
| Tryb sterowania | momentowe / prędkościowe / pozycyjne |
| Funkcje bezpieczeństwa | NIE |
| SPRZĘŻENIE ZWROTNE | cz. HALLA / enkoder inkrementalny |
| Prąd maksymalny | 0,9 A |
| Komunikacja sieciowa | RS-232 / EtherCAT |
| Napięcie zasilania logiki | 12-24 V |
| Napięcie zasilania silnika | 12-24 V |
| Sterownik programowalny | TAK |
| Typ obsługiwanych silników | DC / BLDC / PMSM / krokowe / liniowe |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres email nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.