Silnik serwokrokowy zintegrowany TSM11Q-2RM-M08 0,08Nm 24VDC Qprogrammer/Modbus RTU, specjalne wykonanie wału wg rys.
Kod produktu: 2010000072783
Producent: ,
  • Producent: MOONS, MOONS'
  • I/O: 4DI / 2DO
  • KOMUNIKACJA: RS-485 / ModbusRTU
1856,59  netto
magazyn Ilość na stanie:
Brak w magazynie
czas realizacji Termin realizacji: 4-6 tygodni
Producent
MOONS, MOONS'
I/O
4DI / 2DO
KOMUNIKACJA
RS-485 / ModbusRTU
Napięcie zasilania
24 VDC
Funkcja STO
NIE
Certyfikacja
CE / RoHS
Hamulec
NIE
KOŁNIERZ
28 mm
Typ enkodera
4096 imp/obr
Ochrona IP
20
Moment trzymający
0,08 Nm
Prędkość obrotowa
3600 obr/min
Sterowanie
Q Program
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Silnik serwokrokowy zintegrowany TSM11Q-2RM-M08 0,08Nm 24VDC Qprogrammer/Modbus RTU, specjalne wykonanie wału wg rys.”