Silnik krokowy MOONS’ MS17HD2P4040 0,48Nm 0,4A 1,8deg
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2800 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 0,4 A, 0,4 A |
| Producent | MOONS, MOONS' |
| Hamulec | NIE, NIE |
| Enkoder | NIE, NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 17, NEMA 17 |
| Długość silnika | 39,8 mm, 39,8 mm |
| Ochrona IP | IP40, IP40 |
| Moment trzymający | 0,48 Nm, 0,48 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg, 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy, Pojedynczy |
| Jednostka miary | żbr |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.