Silnik krokowy MOONS’ MS17HA4P4150-M 0,29Nm 1,5A 0,9deg z podwójnym wałkiem
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2300 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1,5 A |
| Producent | MOONS' |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | NIE |
| KOŁNIERZ | NEMA 17 |
| Długość silnika | 34,3 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 0,29 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 0,9 deg |
| Typ wału | Podwójny |
| Jednostka miary | żbr |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.