Silnik krokowy MOONS` AM34HD1404-F1000D 6,7Nm, 6,3A, enkoder inkrementalny 1000ppr
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,0000 kg |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 6,3 A |
| Producent | MOONS, MOONS' |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | Inkrementalny 1000-linii |
| KOŁNIERZ | NEMA 34 |
| Długość silnika | 96 mm |
| Ochrona IP | IP40 |
| Moment trzymający | 6,7 Nm |
| Kąt pojedynczego kroku | 1,8 deg |
| Typ wału | Pojedynczy |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.