Przekładnia planetarna FE-70-25/7MP62A-40-A, d1=9
Kod produktu: 2010000041031
Producent:
  • Jednostka miary: szt.
1251,19  netto
magazyn Ilość na stanie:
2 w magazynie (może być zamówiony)
czas realizacji Termin realizacji: Wysyłka 48h
Jednostka miary:
Ostatnie 2 szt.
Text button
Porównaj
Opis
Parametry przekładni:
– przełożenie i=25
– ilość stopni: 2
– nominalny moment: 42 Nm
– moment przyspieszeniowy: 1,8 x wartość momentu nominalnego
– moment maksymalny: 3-krotność momentu nominalnego
– nominalna prędkość wejściowa: 3000 rpm
– maksymalna prędkość wejściowa: 5000 rpm
– luz kątowy: ≤ 12 arcmin
– sprawność: ≥ 94 %
– smarowanie: smar syntetyczny
– stopień ochrony: IP65
– pozycja pracy: dowolna
– zakres temperatury pracy: -25°/+90°C
– poziom głośności: ≤ 65 dB
– maksymalne obciążenie promieniowe: 1180N
– maksymalne obciążenie osiowe: 590N
– service life: >20000h (przy pracy ciągłej 10000h)
– wałek wyjściowy: 16mm gładki
– masa: 2,24 kg (+/-3%)
Adapter:
– profil kwadratowy 64x64mm
– zamek: 40mm
– otwory montażowe: M5 na średnicy 63mm
– wejście na wałek silnika 9mm
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Przekładnia planetarna FE-70-25/7MP62A-40-A, d1=9”