Motoreduktor walcowo-ślimakowy ECMP250/063/050 i=180 24V DC
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,0000 kg |
|---|---|
| Producent | Transtecno |
| Moc | 250 W |
| Napięcie zasilania | 24 V |
| Seria: | ECMP |
| Hamulec | NIE |
| Enkoder | NIE |
| Jednostka miary | kpl |
| Prąd znamionowy [A] | 15 |
| Przełożenie | 180 |
| Wielkość przekładni | 50 |
| moment znamionowy | 108 |
| Poziom IP | 40 |
| Prędkość znamionowa | 17 |
Twój adres email nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.