Listwa zębata ATLANTA 29 50 105, Moduł 5 49x39x1000mm, zęby skośne hartowane, otwory montażowe, klasa dokładności 6h
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,0000 kg |
|---|---|
| Klasa dokładności | 6 |
| Długość [mm] | 1000 mm |
| Uzębienie | SKOŚNE |
| Materiał | C45 |
| Moduł | 5 |
| Otwory montażowe | TAK |
| Szerokość b [mm] | 49 mm |
| TWARDOŚĆ | 50-60 HRC |
| Wysokość hk [mm] | 39 mm |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres email nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.