Listwa zębata ATLANTA 29 30 208, Moduł 3 29x29x2000mm, zęby skośne hartowane, klasa dokładności 8; otwory montażowe
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,0000 kg |
|---|---|
| Klasa dokładności | 8 |
| Długość [mm] | 2000 mm |
| Uzębienie | SKOŚNE |
| Materiał | C45 |
| Moduł | 3 |
| Otwory montażowe | TAK |
| Szerokość b [mm] | 29 mm |
| TWARDOŚĆ | 55-60 HRC |
| Wysokość hk [mm] | 29 mm |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres email nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.