Listwa do łączenia ATLANTA 28 60 999, Moduł 6 59x49x245,04, zęby proste, hartowane, klasa dokłandości 6h
Informacje dodatkowe
| Waga | 4,8300 kg |
|---|---|
| Klasa dokładności | 6 |
| Długość [mm] | 190 mm |
| Uzębienie | PROSTE |
| Materiał | C45 |
| Moduł | 6 |
| Otwory montażowe | NIE |
| Szerokość b [mm] | 60 mm |
| TWARDOŚĆ | 55-60 HRC |
| Wysokość hk [mm] | 49 mm |
| Jednostka miary | szt. |
Twój adres email nie zostanie opublikowany.




+48 32 414 91 53
info@pivexin-tech.pl


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.